T. Sedekerskis pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau „Baskonia“ patyrė pralaimėjimą © Baskonia nuotr.

7Tadas Sedekerskis sužaidė vienas iš geriausių karjeros rungtynių Eurolygoje, tačiau puolėjo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ užbaigė savo pergalingų rungtynių seriją.

Juano Penarroya auklėtiniai namuose 92:97 (16:32, 31:10, 27:23, 18:23) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams.

Rungtynės buvo itin permainingos. Po pirmojo kėlinio Graikijos čempionai turėjo 16 taškų persvarą, tačiau uraganinį žaidimą pademonstravusi „Baskonia“ į pertrauką išėjo su pranašumu (47:42).

Šiame ketvirtyje T. Sedekerskis pelnė net 10 taškų.

Trečiajame kėlinyje pranašumą baskams pavyko padidinti iki 9 taškų (74:65). Šio kėlinio viduryje T. Sedekerskis pajautė skausmus blauzdoje, ko pasekoje buvo pataupytas tik pasirodymui pačiam rungtynių gale, paskutinėm dviem minutėm.

Ketvirtajame kėlinyje sužibėjo Giannoulis Larentzakis ir Kostas Sloukas. Graikų vedamas „Olympiakos“ išplėšė pergalę po įnirtingos 40 minučių kovos.

Rokas Giedraitis šiose rungtynėse įmetė 7 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudų metimai) atkovojo 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Tado Sedekerskio sąskaitoje – 15 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), 3 atkovoti kamuoliai, 2 išprovokuotos pražangos ir 18 naudingumo balų.

Su šiuo rezultatu 24-erių puolėjas pakartojo savo rezultatyvų rekordą per Eurolygos karjerą. 2021 metų spalį lietuvis pelnė 15 taškus prieš kitą Graikijos komandą – „Panathinaikos“. Iki naudingumo balų rekordo pritrūko 4 balų.