„Panathinaikos“ pergalės fone – A. Gudaičio sezono rungtynės Eurolygoje © PA Images nuotr.

„Panathinaikos“ (3-6) iškovojo trečiąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namuose rezultatu 88:85 (12:21, 26:20, 29:21, 9:14, 12:9) parklupdė Bolonijos „Virtus“ ekipą.

Šiose rungtynėse Graikijos ekipa buvo sudėtingose situacijose tiek ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiek pratęsimo metu.

Pratęsimą išplėšė Pariso Lee dvitaškis, o papildomų 5 minučių metu komandą į priekį patempė Derrickas Williamsas ir Dwayne'as Baconas.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir Artūras Gudaitis.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/5 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 metimus blokavo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Antrajame Eurolygos ture žaisdamas prieš „Crvena Zvezda“ centras surinko 16 naudingumo balų.

D. Williamsas pelnė 26 taškus (5/7 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 30 naudingumo balų.

Nate'as Woltersas pridėjo 18 taškų, Parisas Lee 15, Baconas 14.

„Virtus“ gretose rezultatyviausias buvo Mo Jaiteh, kurio sąskaitoje – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.