Turkijoje – rezultatyvus Kuzminskas, 50 minučių kova ir „Pinar“ antausis Eurolygos čempionams © FIBA nuotr.

Turkijos pirmenybėse įvyko itin dramatiškas susitikimas tarp Stambulo „Anadolu Efes“ (6-2) ir Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (5-3) komandų.

Po 50 minučių kovos svečiai iš Izmiro 112:111 (30:27, 16:15, 23:29, 21:19, 9:9, 13:21) įveikė Eurolygos čempionus.

Išsiaiškinti rungtynių nugalėtoją prireikė net dviejų pratęsimu. Mačo metu išsiskyrė ir Mindaugas Kuzminskas, kuris per pirmą rungtynių dalį pelnė 13 taškų.

Iš viso puolėjas pelnė 18 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, perėmė 3 kamuolius, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Kuzminskas prametė metimą, kuris galėjo „Pinar Karsiyaka“ komandai pergalę išplėšti pirmojo pratęsimo pabaigoje.

Puolėjas taip pat pasižymėjo svarbiu tritaškiu ketvirtajame kėlinyje per Rodrigo Beabouis ir svarbiu dvitaškiu per pirmas 5 papildomas minutes.

Pergalę „Pinar Karsiyaka“ ekipai nukalė Braiano Angolos-Rodaso ir Erricko McCollumo duetas. Gynėjai atitinkamai pelnė po 31 ir 29 taškus. Lemiamus taškus pelnęs Angelis Delgado įmetė 19 taškų ir nusiėmė 15 kamuolių.

„Anadolu Efes“ negelbėjo ir Vasilije Micičiaus pelnyti 37 taškai.