Eurolygos grandų dvikovoje „Olympiakos“ pranoko „Real“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

Penktadienio vakarą Pirėjuje susitiko vieni iš Eurolygos lyderių – vietos „Olympiakos“ ir Madrido „Real“ komandos.

„Olympiakos“ (13-7) rezultatu 73:60 (19:15, 17:13, 18:16, 19:16) įveikė „Real“ (13-7) ir pergalėmis susilygino su Eurolygos lyderiais.

Viso mačo metu Graikijos komanda tendencingai didino savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje po Kosto Slouko dvitaškio skirtumas tarp komandų buvo jau 12 taškų (56:48).

Svečiai netrukus pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau toks mini spurtas puolimo neatgaivino. Po tikslių Sasha Vezenkovo baudos metimų „Olympiakos“ turėjo jau 15 taškų pranašumą (65:50), iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėm.

Į pergalę „Olympiakos“ šiame mače vedė Thomasas Walkupas ir Vezenkovas, kurie atitinkamai pelnė 18 ir 15 taškų. Kostas Sloukas pridėjo 11 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Real“ gretose po 12 taškų surinko Walteris Tavaresas ir Džananas Musa.