J. Mikulskytė pranoko prancūzę ir pasiekė finalą Prancūzijoje © Unsplash.com - john-fornander

Geriausia Lietuvos teniso žaidėja pratęsė sėkmingą pasirodymą ITF lygio turnyre Prancūzijoje ant grunto dangos. Justina Mikulskytė (WTA 331) per du setus sutriuškino prancūzę Amandine Hesse (WTA 548) ir pateko į finalą, kur kausis dėl pirmo trofėjaus šiais metais.

Galutinis rezultatas 6:3, 6:4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmą setą lietuvė pradėjo nesėkmingai ir leido varžovei laimėti jos padavimų seriją ir atitrūkti rezultate. Visgi, geimas po geimo 27-erių tenisininkė atsigavo ir ne tik išlygino rezultatą, tačiau jį ir persvėrė.

Antroji mačo dalis buvo panaši, nes Prancūzijos atstovė vėl išsiveržė į priekį, tačiau eilinį kartą neišlaikė pranašumo ir leido J. Mikulskytei išlyginti rezultatą, o vėliau taip pat ir pakeisti į savo naudą.

Už patekimą į finalą žaidėjos gauna 40 WTA reitingo taškų. Finale lauks akistata su Gergana Topalova arba Ksenia Zaytseva.

Turnyro prizinį fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.