J. Mikulskytė sutriuškino vietinę varžovę ir užsitikrino 25 WTA reitingo taškus © ThMilherou

Geriausia Lietuvos teniso žaidėja pratęsė sėkmingą pasirodymą ITF lygio turnyre Prancūzijoje ant grunto dangos. Justina Mikulskytė (WTA 331) per du setus sutriuškino prancūzę Dianą Martynov (WTA 853) ir pateko į pusfinalį.

Galutinis rezultatas 6:0, 6:4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 36 minutes.

Pirmame sete 22-ejų metų varžovė nerado būdų kaip priešintis lietuvei ir pralaimėjo sausu rezultatu. Tiesa, antrame sete jau vyko atkaklesnė kova ir D. Martynov spaudė Lietuvos tenisininkę ir bandė palaužti jos padavimų serijas. Vieną kartą, tai padaryti pavyko, bet J. Mikulskytė atsakė dar geresniu žaidimu ir sugebėjo užbaigti susitikimą.

Už patekimą į pusfinalį 27-erių žaidėja gavo 25 WTA reitingo taškus, o sekančiame etape susitiks su Amandine Hesse (WTA 548).

Turnyro prizinį fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.