P. Paukštytė su porininke Ispanijoje apmaudžiai pralaimėjo finalą © Unsplash nuotr.

Ispanijoje vykstančiame ITF moterų turnyro dvejetų varžybose puikų pasirodymą baigė 18-metė Patricija Paukštytė (WTA 934), kuri poroje su itale Anastasia Abbagnato pasiekė finalą. Tiesa, jame teko pripažinti bosnės Nefisos Berberovič ir britės Sarah Beth Grey pranašumą.

Galutinis finalo rezultatas 3:6, 6:4, (9:11), o visas susitikimas truko 1 valandą ir 23 minutes.

Pirmame sete lietuvės ir italės pora niekaip negalėjo išnaudoti susikurtų progų, o tuo tarpu teko pralaimėti ir savasias padavimų serijas. Antroji mačo dalis atrodė klostysis sėkmingiau, tačiau nors P. Paukštyte su kolege pirmavo, tačiau priešininkės net du kartus panaikino deficitą.

Lemiamu momentu pavyko dar kartą išsiveržti į priekį ir realizuoti taškus dėl pergalės sete.

Finalo pratęsime Lietuvos ir Italijos duetas pirmavo net 8:3, tačiau varžovės galingai spurtavo ir ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir pesvėrė.

P. Paukštytė už patekimą į finalą uždirbo 30 WTA reitingo taškų.

Šio ITF turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.