P. Paukštytė triumfavo dvejetų varžybose Graikijoje © Unsplash nuotr.

Graikijoje vykstančiame ITF (W15) serijos turnyro dvejetų varžybose triumfavo Lietuvos atstovė, kuri su porininke finale iškovojo trofėjų. 19-metė Patricija Paukštytė poroje su graike Eleni Christofi pranoko slovakę Karoliną Krajmer ir estę Andreą Roots.

Galutinis rezultatas 6:3, 6:1, o visas susitikimas truko vos 1 valandą ir 4 minutes.

Tiek pirmame, tiek antrame sete sėkmingiau žaidė lietuvė ir graikė, kurios ne kartą palaužė varžovių dueto padavimų serijas ir sugebėjo išlaikyti pranašumą iki mačo pabaigos.

Už pergalę dvejetų varžybų finale žaidėjos gauna po 10 WTA dvejetų reitingo taškų.

P.Paukštytė jau 4-ą kartą šiame sezone laimėjo ITF moterų dvejetų turnyrą, o per visą karjerą iškovojo 6 tokius trofėjus. Tiesa, vienetų varžybose triumfuoti vis dar nepavyko.

Graikijoje vienetų turnyre į vienetų varžybų finalą bandė patekti Klaudija Bubelytė, tačiau pusfinalyje 1:6, 3:6 pralaimėjo pirmajai turnyro raketei 18-metei graikei Michaelai Laki.

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.