Dar vieną krepšininką praradęs „Žalgiris“ susitvarkė su „Pieno Žvaigždėmis“ © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (11-1) iškovojo eilinę pergale LKL, bet prarado dar vieną krepšininką.

Koją susižeidęs Liutauras Lelevičius į aikštę po pertraukos nebegrįžo. Jaunasis „Žalgirio“ krepšininkas per 9 minutes pasižymėti nespėjo.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 84:61 (19:14, 21:18, 21:13, 23:16) pranoko Pasvalio „Pieno Žvaigždes“ (3-8).

Šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo net 5 krepšininkai. Dėl ligos iš rikiuotės iškrito Ignas Brazdeikis, Mantas Kalnietis, Tomas Dimša ir Karolis Lukošiūnas, o Lukas Lekavičius nerungtyniauja dėl lūžusio šonkaulio.

Pasvalio klubas ilgai nepasipriešino savo varžovams. Svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes (7:0), bet į priekį išsiveržę žalgiriečiai, daugiau savo varžovams pirmauti nebeleido.

„Žalgiris“: Motiejus Krivas ir Laurynas Birutis po 12, Arnas Butkevičius, Dovydas Giedraitis ir Keenanas Evansas po 11, Edgaras Ulanovas 8, Kevarrius Hayesas 6.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 20, Ignas Vaitkus 9, Artemas Kovalovas 8, Corey Allenas-Williamsas ir Rihardas Kuksikas po 7.