Fantastinis Jokičius nustelbė A. Davisą ir „Lakers“ © USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

Nikola Jokičius su Denverio „Nuggets“ sėkmingai pradėjo Vakarų konferencijos finalo seriją.

Pirmose serijos rungtynėse „Nuggets“ 132:126 (37:25, 35:29, 34:38, 26:34) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Po dviejų kėlinių Denverio ekipa turėjo net 18 taškų pranašumą (72:54), tačiau svečiai Anthony Daviso vedama „Lakers“ ekipa sugebėjo grįžti į rungtynes.

Po Austino Reaveso tritaškio komandas skyrė 3 taškai, likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos – 127:124.

Rungtynių pabaigoje Los Andželo ekipa nesugebėjo išlyginti rezultato, o Nikola Jokičius baudos metimais nulėmė rungtynių baigtį.

Fantastišką pasirodymą surengęs Nikola Jokičius surinko 34 taškus (3/3 trit.), atkovojo 21 kamuolį ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėtojų ekipoje spindėjo Anthony Davisas, kuris pelnė 40 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.