Fantastišką pasirodymą Europos taurėje surengęs A. Kulboka atvedė savo komandą į pergalę © Promitheas Patras BC nuotr.

Arnoldas Kulboka sužaidė pirmąsias savo rungtynes karjeroje Europos taurėje, o jo atstovaujama klubas sezoną pradėjo pergale.

Negana to, lietuvio pasirodymas buvo puikus. Patrų „Promitheas“ išvykoje 76:89 (13:20, 16:23, 26:26, 21:20) įveikė Trento „Aquila Basket“ komandą.

Po dviejų kėlinių Graikijos ekipa jau turėjo solidų pranašumą (29:43). Šio susikurto pranašumo antroje pusėje lietuvio komanda neiššvaistė.

„Aquila Basket“ komanda buvo arčiausiai priartėjusi iki 8 taškų (41:49).

Rungtynių šeimininkai laimėjo tik paskutinį kėlinį, o paskutinį tašką pelnė aukštaūgis iš Lietuvos.

Arnoldas Kulboka rungtynėse surinko 18 taškų (1/1 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rez. perdavimą, vieną kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Puolėjas savo komandoje žaidė geriausiai po krepšiu, nusiimdamas 11 kamuolių, ir buvo naudingiausias.