Graikijos taurėje – M. Grigonio triumfas prieš puikų M. Kuzminską © IMAGO/ANE Edition nuotr.

Graikijos taurės ketvirtfinalyje vyko lietuvių klubų akistata. Įtemptose rungtynėse pergalę iškovojo Eurolygos ekipa.

Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas rezultatu 79:72 (20:15, 19:15, 20:18, 20:24) kitą Atėnų komandą – AEK ekipą, kurioje rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas.

Laimėtojų gretose puikiai rungtyniavo M. Grigonis – per 31 minutę jo sąskaitoje 11 taškų (1/2 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu M. Kuzminskas buvo savo komandos vedlys – jis per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

PAO ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kostas Mitoglou, jis pelnė 22 taškus (9 atk. kamuoliai), Mathiasas Lessortas pridėjo 16 (10 atk. kamuoliai), Jerianas Grantas – 13 (6 rez. perdavimai).

AEK ekipoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Kuzminskas,  Jordanas McRae'us pridėjo 14 taškų (1/6 trit.), Chassonas Randle’as surinko 10 (4 rez. perdavimai).

Pusfinalyje „Panathinaikos“ lauks Salonikų PAOK ir to Salonikų „Aris“ poros nugalėtojo.