Istorinėje Eurolygos serijoje – „Real“ triumfas © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Real“ istorinėje Eurolygos serijoje triumfavo.

Karališkasis klubas penktose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 98:94 (22:23, 17:32, 30:21, 29:18) įveikė Belgrado „Partizan“ ekipą.

Šioje serijoje „Real“ triumfavo 3-2, nepaisant to, kad atsilikinėjo 0-2.

Net ir šiose rungtynėse ilgą laiką pirmavo „Partizan“ krepšininkai. Po dviejų kėlinių serbai turėjo net 16 taškų pranašumą – 39:55.

Rungtynes Belgrado ekipa kontroliavo ir trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau tuomet 9:1 spurtavo „Real“ krepšininkai ir atstumas tapo pavojingu – 69:76.

Sergio Rodriguezas su vietiniais sirgaliais toliau kūrė pirtį varžovams ir „Real“ įsiveržė į priekį (86:83). Svečiai dar bandė gelbėtis, Kevinas Punteris turėjo šansą lyginti rezultatą, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Mario Hezonja baudos metimas vainikavo karališkojo klubo pergalę.

Finalo ketvertas, į kurį pateko „Real“, vyks gegužės 19 – 21 dienomis Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Džananas Musa surinko 20 taškų, Sergio Rodriguezas pridėjo 19. Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Kevinas Punteris, pelnęs 28 taškus.