J. Valančiūnas su „Pelicans“ namuose liko sutriuškintas „Golden State Warriors“ krepšininkų © USA TODAY Sports via Reuters Con

NBA krepšinio lygoje pirmą pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-1), kuriuos sutriuškino svečiai iš San Francisko „Golden State Warriors“ (3-1).

Galutinis rungtynių rezultatas 102:130 (27:29; 30:30; 21:39; 24:32).

Pirmoje rungtynių pusėje abi ekipos kovojo taškas į tašką, o keliaujant į ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 2 taškai. Tiesa, viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos, kai svečių komanda pradėjo tolti nuo J. Valančiūno ekipos ir susikūrė užtikrintą dviženklį pranašumą.

Paskutinis ketvirtis taip pat buvo sėkmingesnis puikiai žaidusio Stepheno Curry komandai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo S. Curry, kuris per 30 minučių pelnė 42 taškus (7/13 tritaškiai), o po 13 taškų pridėjo Ch. Paulas, M. Moody ir T. Jackson-Davisas.

Tarp pralaimėtojų Z. Williamsonas ir CJ. McCollumas surinko po 19 taškų, o J. Valančiūnas per 23 minutes pridėjo 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.