J. Valančiūno „Pelicans“ pajėgė priešintis „Nuggets“ tik du kėlinius © USA TODAY Sports nuotr.

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-3) ekipa, kuri turėjo pripažinti dabartinių lygos čempionų Denverio „Nuggets“ (7-1) krepšininkų pranašumą.

Galutinis rezultatas 116:134 (27:25, 44:34, 21:40, 24:35).

Pirmieji du ketvričiai buvo kovingi, tačiau jie susiklostė sėkmingiau lietuvio atstovaujamai komandai, kuri pirmavo dviženkliu pranašumu. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Nuggets“ grįžo nusiteikę kovingiau ir per ketvirtį ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį.

Paskutiniame ketvirtyje situacija nepasikeitė ir Nikola Jokičiaus vedama komanda pasiekė pergalę.

J. Valančiūnas savo komandai per 24 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias buvo J. Hawkinsas su 31 taškų.

Nugalėtojų gretose N. Jokičius pelnė 35 taškus (14 atkovotų, 12 rezultatyvių perdavimų), 22 pridėjo M. Porteris Jr.