Ketvirtajame kėlinyje atitrūkęs „Partizan“ palaužė „Maccabi“ © IMAGO/MN Press Photo

Įsibėgėjantis Belgrado „Partizan“ (4-4) pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 96:88 (22:26, 27:24, 20:18, 27:20) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (4-4).

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi rezultatyviai, bet nei vienai komandai nepavyko pabėgti nuo varžovų, o svečiai iš Tel Avivo turėjo 1 taško persvarą (50:49).

Po pertraukos rungtynių eiga nesikeitė. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, „Partizan“ įgijo minimalią persvarą (69:68).

Vis dėlto, šiose taškų lenktynėse greitesni buvo aikštelės šeimininkai. Belgrado krepšininkai sužaidė dar vieną rezultatyvų ketvirtį, kuris leido palaužti „Maccabi“ ekipos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė po 21 tašką pelnę Dante Exumas ir Zachas LeDay, Mathiasas Lessortas surinko 16, Kevinas Punteris pridėjo 13 taškų.

„Maccabi“ gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs Wade'as Baldwinas, Bonzie Colsonas surinko 17, Alexas Poythressas pridėjo 16 taškų.