„Knicks“ – viena koja Rytų konferencijos pusfinalyje © USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

Niujorko „Knicks“ artėja prie seniai nematyto pasiekimo.

Tomo Thiboudeau auklėtiniai ketvirtose serijos rungtynėse 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22) įveikė Klivlendo „Caveliers“ ekipą.

Serijos rezultatas dabar yra 3-1 Niujorko ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos „Knicks“ turėjo 9 taškų pranašumą, tačiau po pertraukos „Cavaliers“ atsigavo ir net įsiveržė į priekį (70:71).

Visgi prie Madison Square Garden arenos užsikūrę šeimininkai vėl pademonstravo puikią gynybą ir sugebėjo laimėti ketvirtąsias Vakarų ketvirtfinalio serijos rungtynes.

„Knicks“ į pergalę vedė Jalenas Brunsonas, kuris surinko 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Svarų indelį įnešė ir RJ Barettas, surinkęs 26 taškus.

„Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Dariusas Garlandas, kuris pelnė 23 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Penktosios serijos rugntynės vyks Klivlende.