Nepaisant M. Jogėlos šou, Jonavos „CBet“ išsivežė pergalę iš Klaipėdos © LKL.lt nuotr.

Jonavos „CBet“ (6-1) nesulaikė Mato Jogėlos, tačiau sugebėjo iškovoti jau net šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ (Lietuvos krepšinio lygos) pirmenybėse šiame sezone.

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-5) namuose 77:93 (18:21, 21:35, 16:13, 21:24) neprilygo Virginijaus Šeškaus auklėtiniams.

Svečiai iš Jonavos susikrovė solidžią persvarą po puikaus antrojo kėlinio (39:56).

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ bandė priartėti, tačiau skirtumą pavyko sumažinti tik iki 13 taškų. Ketvirtajame ketvirtyje po eilinio M. Jogėlos tritaškio skirtumas tarp komandų buvo 12 taškų (71:83).

Visgi kitoje atakoje, paskutinę sekundę, Edvinaus Šeško tritaškis buvo taiklus, o tuo metu taip pat buvo užfiksuota pražanga prieš Vytautą Šulskį. Puolėjas taikliai realizavo baudų metimus ir rungtynių nugalėtojo klausimas buvo atsakytas (71:88).

Neilgai trukus Nojus Mineikis užsidirbo techninę pražangą po to, kai tyčia metė kamuolį į Edviną Šeškų. Jaunąjį „Neptūno“ snaiperį išprovokavo grubi „CBet“ puolėjo pražanga.

Uostamiesčio komandos šiose rungtynėse negelbėjo net ir fantastiškai sužaidęs Matas Jogėla, kuris pelnė 23 taškus (3/5 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, suklydo 5 kartus ir surinko 24 naudingumo balus. Daugiau niekas kitas nefiksavo dviženklio rezultatyvumo šeimininkų komandoje.

„CBet“ gretose Goranas Huskičius pelnė 19 taškų (29 naud. bal.), Edvinas Šeškus pridėjo 18, Dovis Bičkauskis 14 (4/8 trit.), Martinas Laksa 12.