Pratęsimo dramoje – „Baskonia“ triumfas prieš „Partizan“ ir rezultatyvūs lietuviai © Baskonia nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ (2-0) išplėšė labai sudėtingą pergalę pirmose savo namų rungtynėse šiame Eurolygos sezone.

Dviejų lietuvių atstovaujama komanda 103:96 (14:23, 32:19, 21:26, 22:21, 14:17) įveikė Belgrado „Partizan“ (0-2) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje persvarą turėjo svečiai iš Serbijos. Po Jameso Nunally „Partizan“ turėjo 5 taškų pranašumą likus 3 minutėms iki mačo pabaigos (76:81).

Tuomet savo šou pradėjo „Baskonia“ gynėjas Markusas Howardas. Amerikietis pelnė tris baudos metimus, o pagrindinio laiko pačią paskutinę sekundę išplėšė pratęsimą (89:89).

Per pratęsimą M. Howardas pridėjo dar 5 taškus, svarbius taškus taip pat pelnė Mattas Costello, Rokas Giedraitis ir V. Marinkovičius.

Fantastiškai puolime žaidęs Markusas Howardas pelnė 33 taškus (1/4 dvitaškiai, 8/12 tritaškiai, 7/8 baudų metimai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 kartus ir surinko 27 naudingumo balus.

Roko Giedraičio sąskaitoje – 13 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/5 baudų metimai), 9 atkovoti kamuoliai ir 21 naudingumo balas.

Tadas Sedekerskis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 11 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovodamas 1 kamuolį, atlikdamas 1 rez. perdavimą ir surinkdamas 12 naudingumo balų.