Tritaškių sausrą išgyvenęs „AS Monaco“ krito prieš „Maccabi“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

„AS Monaco“ pirmose serijos rungtynėse atidavė namų pranašumą „Maccabi“ ekipai.

Eurolygos atkrintamąsias atidaręs monegaskų klubas 67:79 (16:18, 17:18, 17:24, 17:19) nusileido Tel Avivo komandai.

Šiose rungtynėse Saša Obradovičiaus auklėtiniai išgyveno tikrą tritaškių sausrą. Pirmąjį tritaškį rungtynių šeimininkai pelnė po 11 netaiklių metimų.

Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo nedidelis – 34:37. Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ susikrovė jau dviženklį pranašumą – 51:61.

Vargai su tritaškiais tęsėsi ir antroje rungtynių pusėje. Viso „Monaco“ pataikė vos 3 tritaškius iš 25 bandymų. Komandos lyderiai, Elie Okobo, Mike'as Jamesas ir Jordas Loydas pataikė 2 tritaškius iš 18.

„Maccabi“ triumfavo po 8:0 spurto surengto ketvirtajame kėlinyje, po jo svečių pranašumas siekė 17 taškų, viską vainikavo Josho Nebo dvitaškis – 57:74.

Donatas Motiejūnas pasirodė neblogai. Lietuvio sąskaitoje – 12 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos ir 16 naudingumo balų.

M. Jamesas pridėjo 15 taškų, Diallo ir Okobo – po 12 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Wade'as Baldwinas, kuris surinko 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Lorenzo Brownas pelnė 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Buvęs žalgirietis Joshas Nebo surinko 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.