„Valencia“ išvykoje po pratęsimo įveikė „Partizan“ krepšininkus © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Valencia“ (5-6) iškovojo pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Belgrado „Stark“ arenoje vietos „Partizan“ (4-7) turėjo rezultatu 96:100 (21:21, 22:16, 21:23, 20:24, 12:16) pripažinti „Valencia“ klubo pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio gale svečiai iš Ispanijos turėjo 4 taškų pranašumą (75:79), tačiau žodį taręs Kevinas Punteris išplėšė pratęsimą „Partizan“ ekipai, pelnydamas 9 taškus per dvi minutes (84:84).

Pratęsimo viduryje Mathias Lessortas dar kartą išlygino rezultatą (90:90).

Likus 33 sekundėms po Jameso Nunnally tritaškio „Partizan“ sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 2 taškų, kitoje pusėje šeimininkai apsigynė, tačiau netrukus pametė kamuolį.

Jaredas Harperis tiksliai realizavo du baudos metimus ir triumfavo „Valencia“ – 96:100.

J. Harperis per paskutines 6 rungtynių mintues iš viso pelnė 9 taškus.

Rezultatyviausias žaidėjas „Valencia“ gretose buvo Jasielis Rivero, kuris surinko 22 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Jamesas Webbas pridėjo 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

X. Lopezo-Arostegui sąskaitoje – 17 taškų, J. Harperio 14 tšk.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs M. Lesortas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. Punteris pridėjo 19 taškų, Nunally 15, Madaras 13, LeDay 12.