Vilniaus derbyje – ketvirtajame kėlinyje užsikūrusio „Ryto“ pergalė © LKL nuotr.

Vilniaus derbyje „Betsafe-LKL“ čempionate dramatišką pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ (17/4) ekipa.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose rezultatu 99:83 (27:19, 23:25, 19:25, 30:14) nugalėjo Vilniaus „Wolves“ (15/8) krepšininkus.

Rungtynių pradžią geriau atidarė „Vilkai“, pelnydami 5 taškus paeiliui, tačiau „Rytas“ greitai perimė kontrolę ir po Arno Veličkos bei Marcuso Fosterio tritaškių įgijo 6 taškų persvarą (11:5). Kėlinio viduryje ir toliau į priekį bėgo „Ryto“ krepšininkai (27:16), tačiau kėlinio pabaigoje tritaškiu deficitą sumažinti pavyko Rasheedui Sulaimonui – 19:27.

Antrajame kėlinyje geriau atrodė „Wolves“, o po Jeffery Tayloro tritaškio svečiai išlygino rungtynių rezultatą (38:38). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų pranašumą.

Trečią kėlinį vėl geriau startavo „Wolves“ ir greitai išlygino rezultatą (50:50). Atkaklioje kovoje trečiajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį, o komandos į lemiamą kėlinį nusikėlė turėdamos lygų rezultatą – 69:69.

Ketvirtą kėlinį „Vilkai“ pradėjo 4 taškais be atsako (73:69), tačiau svečiams į priekį pabėgti nepavyko. Kėlinio viduryje solidesnį krepšinį rodę Giedriaus Žibėno auklėtiniai įsiveržė į priekį atitrūkdami 85:77. Savo žaidimo neradę „Wolves“ atidavė iniciatyvą „Rytui“ ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 99:83

Monstriškas rungtynes sužaidė Marcusas Fosteris, kuris pelnė 31 tašką (6/9 trit.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: M. Fosteris 31 (6/9 trit, 7 rez. perdavimai), M. Echodas 20 (9 atk. kamuoliai), A. Velička 12 (6rez. perdavimai), L. Uleckas 10, G. Radzevičius 10 (7 atk. kamuoliai)

„Wolves“: J. Tayloras 22, C. Mekowulu 12, R. Sulaimonas 12, T. Thurmanas 11, E. Žukauskas 10 (6 atk. kamuoliai)