„Žalgirio“ pergalių seriją namuose nutraukė „Panathinaikos“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (6-5) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone namuose.

Vienuoliktojo Eurolygos turo rungtynėse „Žalgiris“ 67:81 (13:27, 15:17, 25:16, 14:21) pripažino Atėnų „Panathinaikos“ (5-6) pranašumą.

Kauniečiai sunkiai pradėjo rungtynes, per pirmas 5 minutes pavyko įmesti vos 4 taškus.

Tuo tarpu svečiai iš Atėnų atrodė solidžiai ne tik gynyboje, bet ir puolimo. Po dviejų kėlinių PAO turėjo 16 taškų pranašumą – 28:44.

Trečiajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniams pavyko užsikurti. Antroje rungtynių dalyje po svarbų tritaškį pataikė Tomas Dimša ir Karolis Lukošiūnas, po jų „Žalgiriui“ pavyko priartėti iki 4 taškų – 56:60.

Visgi vienu metu „Panathinaikos“ vėl įjungė aukščiausią pavarą gynyboje ir iš Kauno išsivežė pergalę.

„Žalgirio“ rungtynėse negelbėjo ir Keenanas Evansas, kuris pelnė 18 taškų. Po 10 taškų pridėjo Edgaras Ulanovas ir Kevarriusas Hayesas.

Geriausiu rungtynių žaidėju tapo Derrickas Williamsas, kuris surinko 25 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 30 naudingumo balų. Dwayne'as Baconas prisidėjo prie pergalės pelnydamas 19 taškų ir atkovodamas 8 kamuolius. Georgios Papagiannis įmetė 6 taškus ir atkovojo net 13 kamuolių.

Kitą savaitę Eurolygoje Kauno komanda namų tvirtovėje susitiks su „Anadolu Efes“.