Fantastiškas D. Sabonio pasirodymas atvedė „Pacers“ į pergalę © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (10-16), kuri pranoko Vašingtono „Wizards“ (14-11), o mūsiškis buvo vienas iš lyderių.

Galutinis rezultatas 116:110 (28:18, 30:29, 30:31, 28:32).

Pirmame kėlinyje lietuvio ekipiai pavyko susikūrti dviženklį pranašumą, kuris leido iniciatyvą laikyti savo rankose. Tiesa, likusius ketvirtčius rezultatas pernelyg nesikeitė ir visą laiką pirmavo Indianos krepšininkai, kurie palaikė tą patį ritmą ir tik paskutinėje susitikimo dalyje leido varžovams priartėti.

D.Sabonis per 36 minutes surinko 30 taškų (11/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/8 baudų metimų), taip pat atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Jam labiausiai talkino C. LeVertas su 19, M. Brogdonas su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose B. Bealas surinko 34 taškus, K. Kuzma ir D. Gaffordas po 14.