D. Sabonio sąskaitoje trigubas dublis, tačiau „Pacers“ patyrė pralaimėjimą © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje dar vieną galingą pasirodymą surengė Domantas Sabonis, tačiau jo žaidimas neišgelbėjo Indianos „Pacers“ (14-25) komandos nuo pralaimėjimo Bruklino „Nets“ (24-12) ekipai.

Galutinis rezultatas 129:121 (32:37, 28:36, 34:28, 35:20) Bruklino naudai.

Didžioji mačo dalis priklausė Indianos atstovams, kurie net trečiame ketvirtyje turėjo 17 taškų pranašumą, tačiau paskutiniame kėlinyje puolimas sustojo, o varžovai išnaudojo gautą šansą.

D.Sabonis per 38 minutės pelnė 32 taškus (9/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 11/13 baudų metimų), taip pat jo sąskaitoje 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidos ir 4 pražangos.

Pralaimėtojų gretose L. Stephensonas pridėjo 30, K. Sykesas 18.

Tuo tarpų nugalėtojus į pergalę vedė K. Durantas su 39, K. Irvingas 22 taškais.