J. Valančiūnas su „Pelicans“ liko sutriuškinti namuose © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-40) krepšininkai tarp kurių yra ir lietuvis Jonas Valančiūnas. Jie nusileido Šarlotės „Hornets“ (33-35) ekipai, kuri pademonstravo puikų puolimą.

Galutinis rezultatas 120:142 (24:25, 31:36, 27:42, 38:39).

Pirmieji du ketvirčiai dar klostėsi tolygiai, tačiau mūsiškio varžovai po truputi tolo ir kūrėsi pranašumą. Po ilgosios pertraukos užtikrinti pergalei pakako vieno labai sėkmingo kėlinio per kurį tarp komandų atstumas tapo dviženklis.

J.Valančiūnas per 25 minutes surinko 10 taškų (4/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), taip pat atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias buvo T. Murphy su 32 pelnytais taškais, D. Grahamas pridėjo 19.

Nugalėtojų gretose M. Bridgesas surinko 26 taškus, T. Rozieras 25.