D. Sabonis patyrė traumą, o „Kings“ pralaimėjo prieš lyderius © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą patyrė Sakramento „Kings“ (25-48), o dar didesnis smūgis buvo Domanto Sabonio patirta kelio trauma. Rungtynėse prieš Fynikso „Suns“ (58-14) teko pripažinti varžovų pranašumą, o sužaidus 31 minutę pamatyti lietuvio traumą.

Galutinis rezultatas 124:127 (26:22, 33:27, 28:34, 23:27, 14:17).

Pirmoje rungtynių dalyje geriau žaidė mūsiškio atstovaujama ekipa, tačiau susikūrtas dviženklis pranašumas ištirpo antroje rungtynių pusėje. Susitikimo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ketvirtame kėlinyje, tačiau D. Mitchello prasiveržimo dėka Sakramentas išplėšė pratęsimą.

Visgi, papildomas kėlinys nebuvo sėkmingas ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

D. Sabonis spėjo sužaisti 31 minutę ir surinkti 18 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/9 baudų metimų), 12 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 4 pražangas.

Nugalėtojų gretose D. Bookeris pelnė 31 tašką, M. Bridgesas 27, L. Shametas 21.