Ketvirtajame kėlinyje čekus palaužę graikai žengė į ketvirtfinalį © FIBA nuotr.

Graikijos rinktinė iškovojo sunkią pergalę aštunfinalyje ir žengė į ketvirtfinalį.

Graikai 94:88 (20:20, 21:25, 22:22, 31:21) palaužė Čekijos rinktinę.

Graikija ketvirtfinalyje susitiks su čempionato šeimininkais vokiečiais.

Čekijos rinktinė visas rungtynes laikėsi šalia graikų, o po trijų kėlinių net gi turėjo 4 taškų persvarą (67:63).

Graikai sėkmingai pradėjo ketvirtąjį kėlinį, surinkdami 6 taškus iš eilės (69:67).

Giannis Antetokoumpo prametė 6 tritaškius iš eilės, bet savo prasiveržimais link krepšio padidino graikų pranašumą iki 4 taškų (74:70).

Graikų netikėtumo faktoriumi tapęs G. Larentzakis pataikė dar vieną tritaškį ir padidino graikų persvarą iki 8 taškų (78:70).

Čekai buvo sumažinę deficitą iki 5 taškų, bet likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Giannis Antetokounmpo pataikė pirmąjį savo tritaškį ir atliko rezultatyvų perdavimą G. Larentzakiui (88:78).

Per likusį laiką čekams nebepavyko išsigelbėti ir graikai triumfavo atkaklioje aštunfinalio kovoje.

Graikus į pergalę atvedė Giannis Antetokounmpo. NBA žvaigždė pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Čekų neišgelbėjo Janas Vesely pelnęs 18 taškų. Tomašas Satoransky pelnė tik 3 taškus, bet atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.