„Wolves“ namuose susitvarkė su „Šiauliais“ © LKL nuotr.

Alytaus „Wolves“ iškovojo penktąją sezono pergalę LKL pirmenybėse.

Namų rungtynėse Rimo Kurtinaičio kariauna 89:78 (23:16, 24:26, 22:25, 20:11) įveikė Šiaulių „Šiaulius“.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 7 minutėm ir 53 sekundėm „Šiauliai“ dar pirmavo 3 taškais po Martyno Varno tolimo metimo (72:75).

„Wolves“ netrukus atsakė lemiamu spurtu 15:2. Spurto metu 7 taškus į „Šiaulių“ krepšį įmetė namų komandos legionerius Hugo Invernizzi.

Paskutiniajame kėlinyje „vilkai“ pademonstravo solidžią gynybą, ko pasekoje sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovų.

Per paskutines 3 rungtynių minutes komandos pelnė vos 3 taškus sudėjus.

„Wolves“ gretose žibėjo Adas Juškevičius, pelnęs 23 taškus (3/4 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rez. perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Ahmadas Caveras pridėjo 19 tšk., 7 rez. perdavimus ir taip pat 30 naudingumo balų. Geriausias savo sezono rungtynes sužaidusio H. Invernizzi sąskaitoje – 17 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Pralaimėtojų ekipoje puikiai sužaidė Martynas Varnas, kuris pelnė 25 taškus (11/17 metimai iš žaidimo) ir išdalino 4 tikslius perdavimus.