K. Mbappe išvedė Prancūziją į pasaulio čempionato ketvirtfinalį © Reuters nuotr.

Prancūzijai pasaulio čempionų prakeiksmas toliau yra nė motais.

Didier Deschampso kariauna pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį po 3:1 pergalės prieš Lenkiją aštuntfinalyje.

44-ąją minutę Olivieris Giroud išvedė „Les Blues“ į priekį. Po šio įvarčio „AC Milan“ puolėjas tapo visų laikų rezultatyviausias Prancūzijos rinktinės žaidėju, su 52 įvarčiais aplenkęs Thierry Henry.

74-ąją minutę savo žodį tarė Kylianas Mbappe, kuris nuostabiu smūgiu padvigubino rezultatą.

Per pridėtą laiką krito net du įvarčiai. K. Mbappe pasižymėjo dar kartą, o Robertas Lewandowskis nuo 11 m žymos pelnė paguodos įvartį.

Ketvirtfinalyje pasaulio čempionų titulą ginantys prancūzai susitiks su Anglijos – Senegalo poros nugalėtoju.