Bostado ATP 250 turnyro finale susitiks C. Ruudas ir A. Rublevas © Gonzalo Facello

Švedijoje (Bostadas) vykstančiame ATP 250 turnyre paaiškėjo finalininkai, kurie buvo laikyti favoritais nuo pirmų turnyro dienų. Pirmasis finalą pasiekė norvegas Casperas Ruudas (ATP 4), kuris per du setus nugalėjo Italijos atstovą Lorenzo Musetti (ATP 16) ir bandys pakartoti 2021 metų triumfą.

Galutinis rezultatas 6:3, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 47 minutes.

Abu žaidėjai yra puikūs grunto žinovai, tačiau šį kartą arčiau namų esantis C. Ruudas žaidė sėkmingiau ir pranoko savo varžovą. Tiesa, italas antrame sete dar bandė sugrąžinti intrigą ir kovėsi sėkmingai, tačiau pačioje pabaigoje jam pritrūko tikslių smūgių ir teko pripažinti 4-osios raketės pergalę.

Kitame pusfinalyje kovojo rusas Andrėjus Rublevas (ATP 7) ir argentinietis Francisco Cerundolo (ATP 20), kurie pademonstravo tikrai atkaklią dvikovą.

Po trijų setų pergalę šventė A. Rublevas rezultatu 7-66, 67-7, 6-3, o korte teko praleisti 2 valandas ir 49 minutes.

Susitikimą trikdė stiprus vėjas, kuris abiems žaidėjams neleido atlikti įprastų smūgių ir ne kartą pakeitė visą taško eigą. Pusfinalis galėjo baigtis jau antrame sete, tačiau 7-oji raketė nesugebėjo užbaigti susitikimo ir tą teko atlikti 3-iame sete.

Už patekimą į finalą žaidėjai gavo po 49,940 € ir užsitikrino po 150 reitingo taškų.