G. Monfilsas po ilgos pertraukos triumfavo ATP turnyre © Unsplash.com - markus-spiske

Stockholme (Švedija) vykusiame ATP 250 turnyre geriausiai pasirodė prancūzas Gaelis Monfilsas (ATP 140), kuris finale po trijų setų kovos pranoko Pavelą Kotovą (ATP 109) ir iškovojo titulą po beveik dviejų metų pertraukos.

Galutinis rezultatas 4-6, 7-66, 6-3, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 38 minutes.

Pirmame sete kur kas geriau atrodė P. Kotovas, kuris buvo susikūręs dvigubą pranašumą, tačiau vėliau prancūzas sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet seto išgelbėti nepavyko. Antroje partijoje vyko atkakli kova, kurią vainikavo pratęsimas, kuriame po permainingos kovos bendrą rezultatą setais išlygino G. Monfilsas.

Paskutinis setas jau nuo pradžių priklausė Prancūzijos tenisininkui, kuris susikūrė pranašumą ir jį išlaikė iki finalo pabaigos.

Turnyro nugalėtojui atiteko kiek daugiau nei 100 tūkst. eurų ir 250 ATP reitingo taškų.