„US Open“ - N. Džokovičius įveikė kroatą ir pasiekė ketvirtfinalį © Reuters nuotr.

Buvęs geriausias pasaulio žaidėjas ir toliau visus džiugina savo pergalingu žaidimu JAV vykstančiame paskutiniame šių metų didžiojo kirčio turnyre „US Open“. Novakas Džokovičius (ATP 2) per tris setus pranoko Kroatijos atstovą Borną Gojo (ATP 105) ir pasiekė ketvirtfinalio etapą.

Galutinis rezultatas 6-2, 7-5, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 27 minutes.

Jau pirmame sete matėsi visiškas 36-erių metų serbo pranašumas, kuris leido ne kartą laimėti priešininko padavimų seriją. Tiesa, antrame sete kiek atsipalaidavęs N. Džokovičius leido kroatui išsiveržti į priekį, tačiau tik trumpam, o rezultatas netrukus tapo vėl lygus.

Žaidėjai, kurį laiką dar kovojo, tačiau iki pratęsimo B. Gojo neatlaikė ir pralaimėjo savo padavimų seriją, o netrukus ir setą.

Lemiamoje dalyje abu tenisininkai demonstravo kovingumą, tačiau 2-oji reitingo raketė sugebėjo susikurti pranašumą ir pasiekti pergalę aštuntfinalyje.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 455,000 tūkst. JAV dolerių ir 360 reitingo taškų. Kitame etape lauks akistata su JAV tenisininku Tayloru Fritzu (ATP 9).

„US Open“ turnyro prizų fondą šiemet sudaro 65 mln. JAV dolerių.