V. Gaubas Ispanijoje pateko į ITF turnyro ketvirtfinalį © Organizatorių nuotr.

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos turnyre dar vieną pergalę pasiekė Vilius Gaubas (ATP 604), kuris po trijų setų kovos pranoko vietinį žaidėją Danielį Meridą (ATP 462) ir pateko į ketvirtfinalį.

Aštuntfinalis pasibaigė rezultatu 1:6, 7:6 (7:4), 6:3 mūsiškio naudai, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 36 minutes.

Pirmoji partija 18-mečiui lietuviui susiklostė prastai ir jis pralaimėjo keletą savo padavimų serijų, o varžovas atrodė užtikrintas savo žaidimu. Tiesa, antroji susitikimo dalis atrodo sėkmingesnė V. Gaubui, kuris sugebėjo susikūrti pranašumą, bet jo išlaikyti ir lengvai užbaigti setą nepavyko. Pratęsime 462-oji raketė sugebėjo susikaupti ir atrasti sėkmingą žaidimą bei išlyginti bendrą mačo rezultatą setais.

Lemiamoje dalyje tenisininkas iš Lietuvos žaidė kokybiškai, nors teko ir pralaimėti savo padavimų seriją, bet varžovas lygiu rezultatu nesugebėjo pasinaudoti.

V.Gaubas jau uždirbo 3 ATP vienetų reitingo taškus ir 730 JAV dolerių.

Šio turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.